منوی همایش

تماس با ما

02133699093-4

02136621318-9

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

بخش های مختلف مرکز همایش ها

23 تیر 1394

مرکز همایش های بین المللی توسعه ایران دارای واحدهای مختلفی از جمله بازاریابی ، تحقیقات و پژوهش، برنامه ریزی، طراحی و گرافیک، خبر، امور قراردادها، کارپردازی، روابط عمومی، دبیرخانه ، امور مالی و اداری، امور اجرایی و منابع انسانی و حراست می باشد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم


مرکز همایش های توسعه داتیس

بازاریابی
این واحد با همکاری تیمی 5 نفره متشکل از کارشناسان خبره بازاریابی و با استفاده از ایده های خلاقانه و بر اساس آخرین متدهای روز در این حوزه مسئولیت تحقیقات بازار، ارتباط با شرکت ها،  جذب مخاطبین و جذب اسپانسر را به عهده دارد .

Image result for ‫تحقیق‬‎

تحقیقات و پژوهش   
این واحد متشکل از تیم 4 نفره تحقیقاتی و متخصص در زمینه های ارتباط با دانشگاه های سراسر کشور، اساتید برجسته داخلی و خارجی، نخبگان، هیات های علمی و نیز ارائه مقالات ، تحریر کتاب پروژه به فعالیت می پردازند.

 
برنامه ریزی
این واحد به عنوان بازوی تحقیقاتی شرکت، وظیفه شناسایی، بررسی و طبقه‏ بندی مسائل ، ارائه پیشنهادات و راه‏کارهای کارشناسی شده در زمینه رفع این مسائل را به عهده دارد. همچنین، این واحد ساختار و عملکرد واحدهای مختلف شرکت را بررسی کرده، ضمن مشخص نمودن نیازهای پژوهشی و آموزشی هر یک از آن‏ها، نسبت به اعلام موضوع و یا مشکل موجود به مدیریت ارشد مرکز جهت طرح در هیأت مدیره و تصمیم گیریهای مدیریتی اقدام می‏نماید. اعلام نظر در مورد پروژه ‏های پیشنهادی به شرکت و پاسخ‏گویی به سوالات پژوهشگران و دبیرخانه همایش‏ها و سمینارها از دیگر وظایف این واحد است

 

طراحی و گرافیک
این مرکز  با علم و درک اهمیت بسیار زیاد هنر و گرافیک در تیلیغات ، واحد طراحی گرافیک خود را ایجاد نموده است. مسئولیت طراحی نشانه تصویری ( لوگو ) و نشانه نوشتاری ( لوگو تایپ یا مونو گرام)، طراحی کاتالوگ ، بروشور ، فولدر و پوسترهای تبلیغاتی، طراحی مجموعه اوراق اداری هر همایش، طراحی گرافیک صفحات وب سایت، صفحه آرایی و فرم بندی کتاب پروژه، طراحی بنر، بیلبورد، کارت های همایش، ژتون ها و... بر عهده این واحد می باشد.

Image result for ‫ارتباط با رسانه ها‬‎
خبر و ارتباط با رسانه 
این واحد با همکاری تیم 3 نفره متشکل از کارشناسان بخش خبری مسئولیت فعالیت‏هایی نظیر اطلاع رسانی مستمر رسانه ای، برگزاری نشستهای مطبوعاتی مدیران منطقه ای و ملی در مواقع لازم ، هماهنگی مصاحبه با مدیران، درج آگهی و زیرنویس مطبوعاتی، تهیه خبر، گزارش، جوابیه و بیانیه ، ارتباط مستقیم بــــا روزنامه¬نگاران سراسر کشور، برنامه ریزی به منظور پوشش خبری کامل هر همایش، به روز رسانی دائمی فهرست رسانه ها ، ارسال دعوت‏نامه، تبریک و تسلیت برای روزنامه‏نگاران و ... را بر عهده دارد.


امور قراردادها 
مسئولیت های مختلفی از قبیل : تهيه و تنظيم قراردادهای يکسان بصورت فرمت استاندارد و اخذ تاييديه های مالی و حقوقی، تهيه و تنظيم بانک اطلاعاتی قراردادها و استخراج و ارائه آمار در خصوص قراردادهای منعقده (مناقصه‌ها/مزايده‌ها)، ساماندهی و ارزشيابی رابطين امور قرار دادها، تنظيم آگهی مناقصه و مزايده جهت درج در روزنامه، برگزاری دوره‌های آموزشی مورد نياز داخلی و خارجی و ... بر عهده این واحد می باشد.

Image result for ‫کارپردازی‬‎
کارپردازی
سرپرست این واحد علاوه بر خرید وسایل و ملزومات شرکت، استعلام بهای جنس قبل از خرید، دریافت درخواست های خرید از مقام مافوق و اخذ صورتحساب مربوط، مسئولیت ارتباط مستمر با شرکتهای مختلف طراح تندیس، ارتباط با چاپخانه های مختلف، هماهنگی با سالن های برگزاری همایش، ارتباط با تولید کنندگان کیف ها و خودکارهای ویژه همایش، هماهنگی و ارتباط با موسسه های تصویربرداری جهت مونتاژ و تهیه کلیپ های مختلف و ... را بر عهده دارد.

Image result for ‫روابط عمومی‬‎
روابط عمومی 
وظیفه این واحد پاسخگویی به مراجعان حضوری و بررسی و پاسخگویی به مکاتبات شامل درخواستها و مطالبات داخل و خارج مرکز ، برقراری ارتباط با سایر ادارات،  پاسخگویی به ارباب رجوعان بصورت تلفنی ، امور مربوط به آموزش کارکنان مرکز ، تهیه و ارسال دعوت‏نامه‏ های مراسم مختلف، تهیه و ارسال دسته گل و تاج گل به مناسبت‏های گوناگون، انجام پذیرایی همایش‏ها، سمینارها، هماهنگی برای اسکان میهمانان شرکت در هتل‏ها و مهمان‏سراها، توزیع نشریات و فرآورده‏های انتشاراتی دفتر روابط عمومی، جمع آوری پیشنهادهای همکاران در قالب طرح ایده‌های برتر و تدوین و برنامه‌‌ریزی فعالیت ها، برگزاری نشست‌های علمی و تخصصی و همکاری با سایر واحدهای شرکت به منظور بیان نظرات، درخواست‌ها و پیشنهادهای آنان برای بهبود روند اجرایی فعالیت ها و ارتقای بهره‌وری به عهده دارد.

Image result for ‫دبیرخانه‬‎
دبیرخانه
رئیس این واحد اداره امور دفتري شرکت را بر اساس روش‌هاي تدوين شده و معين عهده دار گرديده و گردش مكاتبات و مراسلات اداري را انجام مي‌دهد و مراقبت و نظارت بر حسن جريان گردش نامه‌هاي وارده و صادره را در داخل و خارج مرکز تقبل مي‌نمايد.
 دبيرخانه و دفاتر مديريتها به عنوان واحدهای مسئول امور دفتری انجام وظيفه می نمايند و در واقع مرکز کنترل و هماهنگ کننده سيستم اموردفتری و گردش نامه های اداری می باشد.

Image result for ‫امور مالی‬‎
امور مالی و اداری
فعالیت‏های این واحد دو جنبه داخلی و خارجی داشته، و به عنوان تلفیقی از امور اداری و امور مالی می باشد. عملیات مالی و کلیه فرآیندهای اداری هر پروژه، برنامه ریزی به منظور تهیه و تنظیم دستورالعمل ها ، روش ها و رویه های مالی در جهت ایجاد هماهـنگی و انجـام عمـلیات حسابداری در واحد های مختلف بر اساس استانداردهای تعیین شده، تهیه و تنظیم آئین نامه ها ، بخشنامه ها ودستور العمل های اداری، نظارت براجرای صحیح قوانین و مقررات شرکت، نظارت بر امر ارزشیابی واحدهای تابعه و ... از جمله فعالیت های این واحد محسوب می گردد.

آدمک،  نمادين،  تاس،  بالا
امور اجرایی
این واحد مسئولیت نظارت بر عملکرد پرسنل بخش اجرائی شامل مسئولین سالن، اپراتورها و متصدیان دیگر امور اجرائی، نظارت مستقیم بر چگونگی اجراء برنامه¬های آموزش مداوم از طریق حضور فعال یا بررسی مستندات دریافتی از مسئول سالن، اخذ و بررسی مدارک تکمیل شده هر برنامه پس از اجراء از مسئولین سالن و پیگیری رفع نقص احتمالی، تقسیم و تعیین مسئولیت اجرای هر برنامه بین پرسنل اجرائی براساس تقویم ماهیانه برنامه ها، پاسخگویی به مراجعین بخش اجرائی در موارد ضروری، تهیه گزارش کار کیفی و کمی ماهیانه پرسنل و برنامه های اجراء شده به منظور شناسائی و اصلاح نقاط ضعف برنامه ها و تقویت و تشویق نقاط قوت را بر عهده دارد.

Image result for ‫منابع انسانی‬‎
منابع انسانی
این واحد در زمینه های تجزيه و تحليل (کارشکافی)  و طراحي شغل برنامه يزي نيروي انساني، كارمنديابي، انتخاب، جامعه پذيري (اجتماعي كردن)، آموزش ارزيابي عملكرد كاركنان، پاداش، ارزشيابي مشاغل (مديريت حقوق و دستمزد) ، انضباط  به فعالیت می پردازد.

Image result for ‫حراست‬‎
حراست
 واحد حراست با توجه به اشرافي كه به مجموعه دارد مي تواند مشاور خوبي براي مديريت محسوب شود . البته بسيار روشن است كه مسئولين حراست ، زماني مي توانند در اين خصوص موفق باشند كه از علم ، تخصص، درايت و روشن بيني خوبي برخوردار باشند .این واحد در این شرکت بر اساس سه نقش : هشدار دهنده يا پيشگيري كننده،  نقش اصلاح كننده يا درمان كننده و نقش جداكننده از سيستم تعریف شده است . 


2058
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


مرکز همایش